Članovi Komisije Štampaj

Članovi Komisije iz Federacije Bosne i Hercegovine su:

  • Suad Zeljković i
  • Nikola Pejić.
Član Komisije iz Republike Srpske je:
  • Branislava Milekić.
Članovi Komisije se na ravnopravnoj osnovi rotiraju na položaju predsjedavajućeg svake godine.

Predsjedavajući Komisije u periodu od 1.7.2022. godine do 30.6.2023. godine je gosp. Suad Zeljković.

Funkciju predsjedavajućeg Komisije obavljali su:
  • gosp. mr Vladimir Dokić u periodu od 1.7.2003. do 30.6.2004. godine,
  • gosp. Mirsad Salkić u periodu od 1.7.2004. do 30.6.2005. godine,
  • gosp. Željko Topić u periodu od 1.7.2005. do 30.6.2006. godine,
  • gosp. mr Vladimir Dokić u periodu od 1.7.2006. godine do 30.6.2007. godine,
  • gosp. Mirsad Salkić u periodu od 1.7.2007. do 30.6.2008. godine,
  • gosp. Nikola Pejić u periodu od 1.7.2008. do 30.6.2009. godine,
  • gosp. mr Vladimir Dokić u periodu od 1.7.2009. do 30.6.2010. godine,
  • gosp. Mirsad Salkić u periodu od 1.7.2010. do 30.6.2011. godine,
  • gosp. Nikola Pejić u periodu od 1.7.2011. do 30.6.2012. godine,
  • gosp. Milorad Tuševljak u periodu od 1.7.2012. do 30.6.2013. godine,
  • gosp. Mirsad Salkić u periodu od 1.7.2013. do 30.6.2014. godine,
  • gosp. Nikola Pejić u periodu od 1.7.2014. do 30.6.2015. godine,
  • gosp. Milorad Tuševljak u periodu od 1.7.2015. do 30.6.2016. godine,
  • gosp. Suad Zeljković u periodu od 1.7.2016. do 30.6.2017. godine,
  • gosp. Nikola Pejić u periodu od 1.7.2017. do 30.6.2018. godine,
  • gosp. Milorad Tuševljak u periodu od 1.7.2018. do 30.6.2019. godine,
  • gosp. Suad Zeljković u periodu od 1.7.2019. do 30.6.2020. godine,
  • gosp. Nikola Pejić u periodu od 1.7.2020. godine do 30.6.2021. godine,
  • gđa Branislava Milekić u periodu od 1.7.2021. godine do 30.6.2022. godine




 
DERK © 2004-2022. Sva prava pridržana.