Чланови Комисије Штампа


Чланови Комисије из Федерације Босне и Херцеговине су:

  • Суад Зељковић и
  • Никола Пејић.

Члан Комисије из Републике Српске је:

  • Бранислава Милекић.

Чланови Комисије се на равноправној основи ротирају на положају предсједавајућег сваке године.

 

Предсједавајући Комисије у периоду од 1.7.2022. године до 30.6.2023. године је госп. Суад Зељковић.

 

Функцију предсједавајућег Комисије обављали су:

  • госп. мр Владимир Докић у периоду од 1.7.2003. до 30.6.2004. године,
  • госп. Мирсад Салкић у периоду од 1.7.2004. до 30.6.2005. године,
  • госп. Жељко Топић у периоду од 1.7.2005. до 30.6.2006. године,
  • госп. мр Владимир Докић у периоду од 1.7.2006. године до 30.6.2007. године,
  • госп. Мирсад Салкић у периоду од 1.7.2007. до 30.6.2008. године,
  • госп. Никола Пејић у периоду од 1.7.2008. до 30.6.2009. године,
  • госп. мр Владимир Докић у периоду од 1.7.2009. до 30.6.2010. године,
  • госп. Мирсад Салкић у периоду од 1.7.2010. до 30.6.2011. године,
  • госп. Никола Пејић у периоду од 1.7.2011. до 30.6.2012. године,
  • госп. Милорад Тушевљак у периоду од 1.7.2012. до 30.6.2013. године,
  • госп. Мирсад Салкић у периоду од 1.7.2013. до 30.6.2014. године,
  • госп. Никола Пејић у периоду од 1.7.2014. до 30.6.2015. године,
  • госп. Милорад Тушевљак у периоду од 1.7.2015. до 30.6.2016. године,
  • госп. Суад Зељковић у периоду од 1.7.2016. до 30.6.2017. године,
  • госп. Никола Пејић у периоду од 1.7.2017. до 30.6.2018. године,
  • госп. Милорад Тушевљак у периоду од 1.7.2018. до 30.6.2019. године,
  • госп. Суад Зељковић у периоду од 1.7.2019. до 30.6.2020. године,
  • госп. Никола Пејић у периоду од 1.7.2020. до 30.6.2021. године,
  • гђа Бранислава Милекић у периоду од 1.7.2021. до 30.6.2022. године.
 
DERK © 2004-2022. Сва права придржана.